TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO!

SON ÇAĞRI: İNDİRİM FİYATLARDA SON GÜNLER

Posted in

Dijital kartvizit nedir?

Posted in

Bir zamanlar, çok da uzun zaman önce, dünya çapındaki ofis binalarının zeminlerinde yürüseydiniz, masaların üzerinde oturan rolodex’leri görürdünüz. Bu cihazlar dönen bir silindir üzerinde yüzlerce kağıt kartı tutuyordu. Günümüze hızlı bir şekilde ilerleyin ve modern iş yerlerinde bırakın rolodex gibi bir kalıntıyı, bir masa telefonu bile görmeniz pek olası değildir.

Merak edenler için rolodex
Merak edenler için rolodex

Ağ ve iş değişti. Çevrimiçi para kazanmanın her zamankinden daha fazla yolu ve ağlarımızı daha verimli bir şekilde büyütmek için dijital araçlar var .

Bu kılavuzda dijital kartvizitler hakkında bilmeniz gerekenler hakkında önemli bir brifing vereceğiz.

Dijital Kartvizit Nedir?

Dijital kartvizit (QR kodlu kartvizit, sanal kartvizit, elektronik kartvizit veya mobil kartvizit olarak da bilinir) tüm dijital iletişim bilgilerinizi birbirine bağlayan bir profildir. İnsanlara, gittikleri her yerde kim olduklarını herkesle paylaşma olanağı verir.

Bu kartları çevrimiçi olarak veya Dijital Kartvizit Uygulaması aracılığıyla oluşturabilirsiniz. Favori cihazlarınızda sanal kartvizit taşımanıza olanak tanır. Hareket halindeyken iletişim bilgilerinizi paylaşmak için akıllı telefonlar, akıllı saatler, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar kullanılabilir.

Geleneksel kağıt kartvizitlerde olduğu gibi, dijital kartvizitinizin tasarımını özelleştirmek için de sınırsız seçeneğiniz vardır. İşin ilginç yanı artık dijital bir kartvizitle kartınızdaki tıklanabilir bağlantıları ve multimedyayı paylaşabilmenizdir. Ayrıca tanıştığınız kişileri şu kişilere yönlendirebilirsiniz: sizi sosyal medyada takip edebilir, sizi arayabilir, web sitenize yer işareti koyabilir ve kartınızdaki tüm ayrıntılar doğrudan kişinizin telefonuna kaydedilecektir, hem de!

Dijital kartvizit, ağınızı büyütmenin ve 2024’de daha akılda kalıcı olmanın basit bir yoludur.

Dijital Kartvizit nedir?
Dijital Kartvizit nedir?

Ücretsiz Dijital Kartvizit nasıl yapılır?

Dijital kartvizit oluşturmak kolaydır; ilk kartınızı iki dakikadan kısa sürede oluşturabilirsiniz. Piyasada birçok dijital sağlayıcı var. Güvenebileceğiniz, iyi incelenmiş ve hizmet verdiği kullanıcılar için oluşturulmuş bir markayı seçmeniz önemlidir.

Mood ile ücretsiz bir dijital kartvizit oluşturmanızı öneririz .

1. Kartınızı nasıl oluşturabilirsiniz?

2. Görseller nasıl eklenir

3. Markanızın renklerini nasıl ekleyeceğinizi ve son olarak;

4. Anahtar bilgi alanlarının nasıl ekleneceği.

Dijital kartvizitime neler ekleyebilirim?

1. İsim ve Profil Resmi

Dijital kartvizitlerimiz, size hitap edilmesini istediğiniz şekli özelleştirmenize olanak tanır. Adınız ve soyadınız dışında. Sizin için önemli olan bilgileri listelemenize yardımcı oluyoruz; böylece dünyada nasıl görünmek istediğinizi paylaşabilirsiniz. Tercih ettiğiniz zamirler, tercih ettiğiniz isimler ve çok daha fazlası gibi.

Benzer şekilde kartınızın profil resmini istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz. Özellikle son şirket fotoğrafınızın çekilmesinden bu yana harika bir yeni saç modeli edindiyseniz. Güncel bir profil resmi, unutulmaz olmak ve güven oluşturmak için çok önemlidir. Neden? Psychological Science’a göre, insanlar resminizi gördükten sonra 0,04 saniye içinde zaten sizin hakkınızda yargıya varıyor.

dijital kartvizite neler ekleyebilirim
dijital kartvizite neler ekleyebilirim

2. İletişim bilgileri – E-posta, Telefon

İş e-postaları ve telefon numaraları her zaman kartvizitlerin temel dayanağı olmuştur. Aynı şey sanal kartvizitler için de geçerlidir, ancak artık kişiniz numaranıza veya adresinize dokunarak sizinle anında iletişim kurabilir (numarayı telefonlarına yazmak zorunda kalmak yerine).

Artık aramalar ve e-postalar için tercih ettiğiniz iletişim uygulamasını seçebilirsiniz. Whatsapp ve Telegram’ınızı birbirine bağlamak gibi, iş ve kişisel iletişim bilgilerinizi ayırmanıza yardımcı olur.

3. Şirket Detayları – İş Unvanı, Logosu ve Şirket Adı

Yakın zamanda terfi aldınız mı? Şirketin adı veya logosu değişti mi? İşleri değiştirdiniz mi? Artık serbest mi çalışıyorsunuz? Rolünüz değiştikçe ve işletmeniz büyüdükçe elektronik kartvizitiniz de gelişir.

Dahası, bu ayrıntıları Mood uygulamasından veya Mood kontrol panelinden saniyeler içinde güncelleyebilirsiniz. Kartınızı başka bir Mood kullanıcısıyla paylaştıysanız, kartınız güncellendiğinde tüm güncellemelerinizi anında alacaklardır. Bu, bağlantılarınızın size ihtiyaç duyduklarında sizi her zaman bulabilecekleri anlamına gelir.

4. Web Sitesi ve Pazarlama Materyalleri

Kişilerinizle paylaşmak istediğiniz önemli bir bağlantınız var mı? Bir showreel mi yoksa yeni ürün broşürü mü? Belki piyasaya yeni çıkan harika bir liste?

Mood’un ücretsiz dijital kartvizit uygulamasıyla, bağlantı alanını kullanarak web sitelerini ve diğer pazarlama materyallerini kartlarınıza ekleyebilirsiniz. Uygulama, dijital kartvizitinize istediğiniz kadar alan eklemenizi sağlar. Ücretsiz dijital kartvizit kullanıcısı olsanız bile, kartınızdaki sayı alanlarını veya yapabileceğiniz paylaşım sayısını sınırlamıyoruz.

5. Sosyal Medya Kullanıcıları

Mood dijital kartvizit aşağıdakilere kolay bağlantı sağlar:

 • Instagram sayfası
 • LinkedIn sayfası
 • Facebook kimliği
 • Youtube kanalı
 • Twitter tanıtıcısı
 • TikTok hesabı
 • Yelp sayfası
 • Snapchat hesabı
 • GitHub sayfası
 • Anlaşmazlık
 • Twitch kanalı ve daha fazlası.

En iyi performansa sahip sosyal medya kanallarınızı sergileyin. Veya Mood dijital kartvizitinizle en son gönderilerinizi.

Sosyal medya ortamı sürekli değişiyor ve hangi uygulamaları/yazılımları entegre ettiğimizi sürekli olarak güncelliyoruz. Görmek istediğiniz uygulamalar varsa lütfen bize bildirin. E-posta: info@mooddijitalkartvizit.com.tr ; bu ayarları sizin için yapmaktan mutluluk duyarız.

6. İş Yazılımı Araçları

Skype gibi görüntülü mesajlaşma araçları ve Zoom gibi toplantı planlayıcılarının hepsinin dijital kartvizitinizde bir yeri vardır.

Sanal kartınız artık bir kişinin profesyonel markanız ve işletmenizle bağlantı kurabileceği tüm yolların evi olabilir. Daha hızlı ödeme almanıza yardımcı olmak için müşterilerinizin doğru bilgileri bulmasına yardımcı oluyoruz!

7. Markalaşma

Kalabalığın arasından sıyrılmak her zamankinden daha önemli hale geliyor. Araştırmalar, imza rengi kullanmanın tüketicinin markanızı tanımasında %80 artışa neden olabileceğini göstermiştir . Mood Premium ile kartınızın rengini sonuna kadar özelleştirebilirsiniz. Marka kimliğinizi benzersiz bir onaltılık marka renk kodu kullanarak sergileyin ve markanızın akılda kalıcılığını en üst düzeye çıkarmak için logonuzu kartınızın QR koduna ekleyin.

Kaydolduğunuzda Mood Premium’un  30 günlük ücretsiz deneme sürümünün keyfini çıkarabilirsiniz .

Ücretsiz aboneliğimizle, markanızın renk paletine en yakın, önceden belirlenmiş renkler arasından seçim yapabilirsiniz.

8. Eylem Çağrısı

Gerçekten harika bir Mood özelliği, dijital kartvizitinizdeki her alan için harekete geçirici mesaj ekleme yeteneğidir. Araştırmamız, harekete geçirici mesajlar içeren kartların tıklama oranlarını %32 artırdığını gösteriyor. Düz URL’lerle karşılaştırıldığında “Bizi bugün arayın” veya “Bana LinkedIn üzerinden bağlanın” seçeneğini kullanmak, kartınızın aldığı bağlantı tıklamalarının sayısını hızla artırabilir.

Mood dijital kartvizitiyle, her alanla bağlantılı harekete geçirici mesajları seçebilir ve bunları işletmeniz için gerçekten kişiselleştirebilirsiniz. Kartınızın görünümü başına mümkün olan en fazla işlemi gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz.

Biraz ilham ister misin? Başkalarının kartlarına neler koyduğunu görmek ister misiniz?  Dijital kartvizit örneklerimize göz atın.

Dijital kartvizitinize ne koymamalısınız?

En iyi dijital kartvizitler özlü, iyi tasarlanmış ve aksiyona yön veren kartlardır. Kartlarınızı hazırlarken kaçınmanız gereken şeyler hakkında birkaç ipucu:

 • Dijital kartvizitinize bir biyografi eklerseniz kısa yapın, bir makale olmamalıdır, aksi takdirde kartınızda çok fazla yer kaplama riski taşır.
 • Kart alanlarınızı URL olarak etiketlemeyin, onları harekete geçirici mesajlar haline getirin. Mood, ekleyebileceğiniz veya kendi yazabileceğiniz eylem çağrılarına ilişkin öneriler sunar.
 • Renk şemanızın kartlarınızın akılda kalıcılığını artırdığından emin olun, tam tersi değil… tam marka renklerinizi eklemek istiyorsanız, kendiniz için kart hazırlarken Mood Premium aboneliğini düşünün.
 • On yıl öncesinden bir profil resmi eklemeyin, yalnızca kendinizi kandırırsınız.

Dijital kartvizit nasıl paylaşılır?

İster yüz yüze ister sanal olarak buluşuyor olun, dijital kartvizitinizi sizin için en uygun şekilde paylaşabilmeniz için çeşitli paylaşım seçeneklerimiz mevcuttur.

1. QR Kodları:

QR kodlar artık daha ulaşılabilir hale geldi ve günümüzde her yerde görülüyor. İnsanlar QR kodunuzu doğrudan Mood uygulamasından tarayabilir. QR kodunuzu telefonunuza, Apple Watch’unuza widget olarak eklemeyi veya istediğiniz yere eklemek için QR kodunuzu indirmeyi seçebilirsiniz.

Kullanıcılarımızın QR kodlarını web sitelerine, sosyal medyalarına, konferans olarak yaka kartlarına, reklam panolarına, broşürlere, el ilanlarına, tişörtlere, kamyonlarına ve daha fazlasına eklediklerini gördük!

QR kodlu kartviziti Apple Watch’unuzla paylaşın

QR Code Akıllı Telefon Widget’ı ile Dijital Kartviziti Paylaşın

Diğer Pazarlama Materyalleri

Üstelik bir Mood dijital kartvizit oluşturduğunuzda. Otomatik olarak kartınıza bağlı bir QR kodu oluşturacaksınız. Mood uygulaması aslında kullanabileceğiniz bir QR kod oluşturucudur. Kartınızı güncellediğinizde QR kodunuzu değiştirmenize gerek kalmayacaktır .

Birçok işletme, pazarlama stratejilerinde QR kodlarıyla yaratıcıdır. Mood kartınızın QR kodunu indirip dilediğiniz yere ekleyebilirsiniz . Reklam panoları, broşürler, tişörtler, ticari fuar afişleri; adını siz koyun.

Mood kullanıcıları ayrıca kartlarının QR kodunu veya benzersiz URL’sini web sitelerine eklemeyi de seviyorlar. Bu, müşterilerin her zaman güncel iletişim bilgilerine sahip olmalarını sağlamalarına yardımcı oldu.

Pazarlama stratejinizin bir parçası olarak Mood QR kodlu kartvizitlerden yararlanmanıza yardımcı olmak için. Aşağıda birkaç kaynak ekledik.

2. Bir Mesajla Paylaşın: Metin, E-posta ve E-posta İmzaları.

Metin ve E-posta iletişim kurmanın en popüler iki yoludur. E-posta pazarlaması ve metin pazarlaması giderek büyüyen bir trend haline geliyor. Emarsys verileri şunu gösteriyor: KOBİ’lerin %8.1’i müşteri edinmede birincil pazarlama kanalı olarak e-postayı kullanıyor .

Dijital kartvizitinizi kısa mesaj ve e-posta yoluyla paylaşabilir ve ayrıca Mood uygulaması içinden kartınıza eşlik eden mesajı da kişiselleştirebilirsiniz. Mood Premium kullanıcıları ayrıca kişisel cep telefonu numaralarını veya e-posta adreslerini gizlemek için Mood aracılığıyla kısa mesaj ve e-posta mesajları paylaşmayı da seçebilirler.

E-posta imzaları aynı zamanda yeterince kullanılmayan bir pazarlama alanıdır. Oberlo’ya göre: 2024’de her gün 333,2 milyar e-postanın gönderilip alınması bekleniyor . Bu, işletmenizin (ve elektronik kartvizitinizin) bağlantılarını paylaşmak için birçok fırsattır.

Dijital Kartvizitinizi e-posta imzanıza bağlamak artık son derece kolay. Mood kullanıcıları, ısmarlama e-posta imzaları oluşturabilir ve bunları Mood kontrol paneli aracılığıyla seçtikleri e-posta istemcisine ekleyebilir.

İşletmeler ve ekipler için bu, kurumsal markalama kitinize ekleyebileceğiniz harika bir araçtır. Ekibinizin her etkileşimini işletmenizle bir bağlantıya dönüştürmenize yardımcı oluyoruz.

3. Web Bağlantısı: Sosyal Medya ve Web Sitesi

İnternetin her zamankinden daha parçalı hale gelmesiyle birlikte. Markanızın aynı anda tüm platformlarda yer alması gerekliliği her zamankinden daha fazla. Mood kartvizitiniz çevrimiçi markanızı birleştiren yapıştırıcı olabilir. Dijital kartvizitinizin web bağlantısını Instagram ve TikTok biyografilerinize eklemek, markanızı büyütmenize ve takipçilerinizi onlara göstermek istediğiniz diğer önemli bağlantılara yönlendirmenize yardımcı olabilir.

4. Sanal Toplantılar ve Canlı Yayınlar.

Video konferans kesinlikle kalıcıdır. Bu nedenle, uzaktan sunum yaparken unutulmaz ve ilgi çekici bir sanal arka plan oluşturmak mantıklıdır. Mood sanal konferans arka planları her tür platformda kullanılabilir: Zoom, Google Meets, MS ekipleri ve hatta Twitch dahil.

5. Aksesuarlar – NFC Kartvizitler:

Fiziksel kartvizitinizi kullanmayı bırakmaya hazır değil misiniz? Dijital kartvizit çözümü uğruna kullanıcılardan nelerden vazgeçmelerini istediğimizin fazlasıyla farkındayız. Birçok kişi için, fiziksel bir kartvizit taşımak, sektördeki kapsamlı kariyerleri sırasında oluşturdukları bir alışkanlıktır.

Mood en güzel yanı, siz ve ekibiniz için fiziksel NFC kartvizitleri de oluşturabilmenizdir . İsterseniz kartınızı alıp taşıyabilirsiniz.

NFC kartvizitinizi Mood uygulaması veya Mood web sitesi aracılığıyla tasarlayıp sipariş etmeniz yeterlidir . Siparişinizi yazdıracağız, kodlayacağız ve dünya çapında göndereceğiz. Bu kadar kolay.

Dijital Kartvizitlerin Faydaları Nelerdir?

1. Sürdürülebilirlik

İşletmelerin ve müşterilerin beklentileri değişti. Müşteriler artık işletmelerin sorumlu ve sürdürülebilir bir şekilde davranmasını bekliyor. Bu nedenle giderek daha fazla şirketin İklim Taahhüdü’ne katıldığını görüyoruz ; 2040 yılına kadar net sıfır emisyona ulaşmak .  Mood, işletmelerin karbon ayak izlerini azaltmalarına ve ÇSY hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyor. Dijital kartvizitler, dünya çapında her yıl kullanılan kağıt miktarının azaltılmasına yardımcı oluyor, daha fazla ağacın toprakta kalmasını ve daha fazla kağıt kartvizitin çöplükten uzak tutulmasını sağlıyor.

2. Zamandan Tasarruf Edin ve Paylaşılan Bilgiler Üzerinde Kontrol Kazanın

Dijital kartvizitler, işletmelerin her yıl gereksiz hale gelen pahalı kağıt kartları yeniden sipariş etme ihtiyacını ortadan kaldırır. Ekip kartlarınızı Mood Business kontrol paneli aracılığıyla dijital olarak güncellemek, ekiplerinizin üzerindeki idari yükü önemli ölçüde azaltır.

Yöneticiler değişiklik yapabilir ve bu değişikliklerin ekip kartlarına anında uygulandığını öğrenebilir. Bu aynı zamanda işletme genelinde tutarlılık da sağlar. Ayrıntıların her zaman güncel olduğundan emin olurken.

İşletmeler ayrıca oluşturulan her karttaki alanları kilitleyerek her dijital kartvizitte hangi bilgilerin paylaşıldığını tam olarak kontrol edebilir . Mood Business hakkında daha fazla bilgi edinin ve bugün  bizimle bir demo rezervasyonu yaptırın .

3. Kullanışlı

Ekip üyeleriniz için dijital bir kartvizite sahip olmak, onlara ayrıntılarını istedikleri şekilde paylaşma gücü verir. Ekip üyelerinin cüzdanlarında kağıt kart taşımalarına gerek yoktur. Oluşturdukları her kişi anında Mood Uygulamasına ve web kontrol paneline kaydedilecektir. Mood Business kullanıcıları, yeni kişileri yeni potansiyel müşterilere dönüştürmek için bu kişileri mevcut CRM sistemleriyle de senkronize edebilir.

4. Oluşturulması Kolay

Şirketiniz kağıt kartvizit oluşturmak için hangi süreçten geçti? Kartvizit veya ağartma konusunda kaç toplantı yaptınız? Tasarımcınız 10 turluk değişiklik deneyiminden keyif aldı mı? Veya CFO’nuzun, verildikten sonraki 24 saat içinde çöpe atılacak olan kağıt kartların fahiş maliyetine imza atması mı?

Hayal kırıklığınızı hissediyoruz. Bu nedenle kart oluşturma sürecimizi mümkün olduğunca kolay olacak şekilde tasarladık. Kartlarınızı Mood uygulamanız içinde veya Mood web kontrol panelini kullanarak birkaç dakika içinde tasarlayabilirsiniz.

Mood Business kullanıcıları ayrıca ekip üyeleri için birden fazla kart tasarlamayı hızlı ve verimli hale getiren kart şablonlarından da yararlanabilir.

5. Özelleştirilebilir

Mood ile logonuz, renk paletiniz ve adresinizden, harekete geçirici mesajlar oluşturma veya sloganınızı ve önemli tekliflerinizi ekleme şeklinizdeki ses tonunuz gibi daha az belirgin olan şeylere kadar markanızla ilgili her şeyi paylaşabilirsiniz.

Üstelik herhangi bir değişiklik olursa ya da marka tasarımında değişiklik yaparsanız yeniden başlamanıza gerek kalmadan kartlarınızı hızlı bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

6. Uygun maliyetli

Kağıt kartvizitlerin yatırım getirisi düşüktür. Neden? Çünkü onların potansiyel müşteri yaratmadaki etkinliğini izleyemezsiniz. Kartvizitlerin %88’i ilk hafta atılıyor. Ancak ortalama olarak şirketler kağıt kartvizitlere yılda yaklaşık 200 ABD doları harcıyor.

Mood dijital kartvizit fiyatlandırması bireylerin ve ekiplerin ihtiyaçlarına göre oluşturulmuştur. Kendiniz için ücretsiz bir dijital kartvizit oluşturabilir veya Premium veya Business aboneliklerimize yatırım yapabilirsiniz. Her seçenek, kağıt kartvizit siparişi vermekten önemli ölçüde tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Üstelik dijital kartvizit ile kartınızı kimin aldığını ve bilgilerini kimin sizinle paylaştığını da takip edebilirsiniz. Bu, kişilerinizi gerçek potansiyel müşterilere dönüştürmeyi çok daha kolay hale getirir.

7. Daha akılda kalıcı olun

Mood Dijital Kartvizit uygulaması, toplantınızdan veya ağ oluşturma etkinliğinizden uzun süre sonra hatırlanmanıza yardımcı olacak özelliklere sahiptir. Bir profil resmine sahip olmak, size iletişim kurduğunuz yere bağlı bir konum sağlayan “tanıştığımız yer” özelliği ve yaptığınız her iletişime not ekleme yeteneği gibi.

Tüm bu özellikler, tanıştığınız kişiler üzerinde kalıcı bir izlenim bırakmanıza ve kişilerinizi daha etkili bir şekilde takip etmenize yardımcı olmak için oluşturuldu.

8. Temassız

İletişim bilgilerinizi paylaşmanın temassız bir yolunu sunmak hem sizin güvenliğiniz hem de başkalarının güvenliği açısından çok önemlidir. Ekipleriniz ağ oluşturma etkinliklerinde, tanıtım gezilerinde veya karma toplantılardayken, onları kim olduklarını paylaşmanın ve işinizi savunmanın güvenli bir yolu ile donatmanız gerekir. Bir Mood dijital kartvizit bu konuda yardımcı olabilir.

9. CRM ve Active Directory ile entegrasyonlar

Oluşturulan her yeni kişi, sıcak müşteri adaylarını beslemek ve takiplere yardımcı olmak için mevcut CRM sistemlerine de aktarılabilir. Mood Business kontrol panelinizi HubSpot, Salesforce, Zoho, Monday.com, Microsoft Dynamics, Zapier ve çok daha fazlasına bağlayabilirsiniz.

Mood ayrıca Microsoft Azure Active Directory ile Active Directory entegrasyonu da sunar. Bu, ekip üyeleriniz için kart oluşturmayı ve güncellemeyi inanılmaz derecede hızlı hale getirebilir ve ayrıca Active Directory güncellendiğinde promosyonlar gibi güncellemelerin kartlara anında uygulanmasını sağlayabilir.

Entegrasyonlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen bugün bizimle iletişime geçin .

10. İlişkilendirme ve Etkileşim Takibi

İşletmeler için yatırımın geri dönüşü büyük önem taşımaktadır. CRM Entegrasyonlarımız ayrıca ekibinizin yaptığı toplantıları ve oluşturdukları yeni kişileri otomatik olarak takip etmenize olanak tanır. Ekiplerinizdeki yıldız performans gösterenleri takip edin ve çabaları için onları ödüllendirin.

Potansiyel müşterileriniz Mood uygulamasına sahipse iletişim bilgilerini değiştirdiğinde de canlı güncellemeler alabilirsiniz. Dijital kartvizitler artık işletmelere ağlarının nasıl ve nerede büyüdüğüne dair ölçülebilir veriler sunarak, ağ oluşturma çabalarınızın (ve harcamalarınızın) en iyi nerede kullanıldığını görmenize olanak tanıyor.

En yüksek puan alan dijital kartvizit yazılımı ve fiziksel bir NFC kartvizit de istiyorsanız , Mood siz ve işletmeniz için en iyi seçimdir.

Yorum yapın

Bestsellers:

Sepet 0

SON GÖRÜNTÜLENENLER 0

Size özel %10 indirim kuponu
Kısa süre için geçerli

Sepette %10 indirim alacağın kupon kodun : YUZDE10

Kupon kodunu sepette kullanabilirsin. Kupon kodun bugün için geçereli Unutma!!!